WIKY
Společnost Wiky je ryze českou společností, která přináší radost nejenom dětem, již více než 28 let. Je jednou z největších společností na trhu s hračkami a papírenskými potřebami v České republice.

V současné době provozuje vlastní velkoobchod, síť maloobchodních prodejen i internetový obchod. Ve Wiky děláme všechno pro to, abychom přinášeli všem jednoduše radost.

Wiky byla založena již roku 1991 jako holandsko-český podnik se sídle v Kyjově, a to především panem Ing. Josefem Kouřilem a jeho zahraničními partnery. Od počátku se firma zaměřila podnikání v oblasti hraček, her a zábavy. V dalších letech jsme rozšířili pole působnosti na školní, kancelářské a dekorativní potřeby. Postupně naše společnost získala výrazný podíl na českém trhu. Díky úspěchům se firma Wiky později stala, a dodnes je, ryze českou společností.

Věrnost odměňujeme

Pro věrné zákazníky máme kromě všech ostatních výhod otevřený Wklub, díky kterému u nás jeho členové mohou nakupovat až s 10% slevami. Navíc připravujeme soutěže, speciální akce, exkluzivní Wceny atd.

Mapa:
Galerie:

Kontakt:

A. Janovská
+420 381 251 604
+420 724 649 501
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.wikyhracky.cz

Otevírací doba:
Po - So: 08:00 - 18:00 hod.
Neděle: zavřeno